Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/mrlesson/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17

قوانین و مقررات استفاده از مقالات و ویدیوهای آموزشی سایت

استفاده از دوره ها و مقالات سایت

1 – برای محتوای سایت زمان و هزینه ی زیادی صرف شده است . لطفا اگر وب سایت مارا مفید یافتید آن را به هم فکران خویش معرفی نمایید. کپی برداری از ویدیوهای آموزشی و … شرعا و قانون جایز نیست. به حقوق یکدیگر احترام بگذاریم.

2- در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند خرید و یا استفاده از دوره های موجود، در ابتدا می بایست از طریق روش های موجود در سربرگ ارتباط با ما پیگیر رفع مشکل خود شود. در صورت عدم رسیدگی و یا احمال از جانب ما می توانید موارد خود را به مراجع زیربط اعلام فرمایید.

3- هزینه ی دوره های خریداری شده به هیچ عنوان عودت نخواهد شد ، مگر در مواردی که توضیحات دوره با محتویات آن مغایر باشد و یا دلیل دیگری از جمله قطع ارتباط اینترنتی و … موجب پرداخت هزینه و عدم ثبت دوره گردد. در صورت وجود چینن موردی از ناحیه ی درگاه بانکی و یا قطع اینترنت و … از طریق تیکت پشتیبانی در پنل کاربری خود مشکل موجود در اولین فرصت ممکن برطرف خواهد شد.

4- اولویت برقراری ارتباط با ما بدین ترتیب است : تیکت پشتیبانی در پنل کاربری- ایمیل وبسایت به نشانی mrlesso.ir@gmail.com ارتباط در پیام رسان ایتا و یا تلگرام و در صورتی که هیچکدام از موارد فوق برای شما ممکن نبود می توانید با شماره تلفن 09120421857 در ساعات 15 الی 19 تماس بگیرید. لطفا تماس های خود را به موارد کاملا ضروری محدود فرمایید.

5- اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ می ماند . می توانید در قسمت سیاست حریم خصوصی نحوه ی جمع آوری آن را مشاهده نمایید.

6- در قسمت نظرات می توانید نظرات ارزشمند خود را برای استفاده ی سایر بازدید کنندگان درج نمایید. به منظور جلوگیری از استفاده ی افراد غیر ابتدا نظرات ارزشمند شما مورد بازبینی و سپس تایید خواهند شد. بدیهی است نظراتی که در آن قوانین جاری کشور رعایت نشود حذف خواهند شد.

7- بصورت کلی هیچ سایتی از جمله سایت آقای درس از هیچ طریقی اطلاعات حساب کاربری و یا بانکیتان را از شماسوال نخواهد کرد ( مگر درگاه های بانکی در هنگام خرید اینترنتی). تماس ها و پیامک های حاوی برنده شدن شما و … که در آن از شما اطلاعات کارت بانکی را دریافت می کنند از سمت افراد سود جو می باشد. لطفا نهایت دقت را اعمال فرمایید.

8- جهت پیش گیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی در هنگام خرید از درگاه های اینترنتی ( از هر وبسایتی از جمله وبسایت آقای درس) نکات ضروری و دقت لازم را مبذول فرمایید.

مدیریت مجموعه آرزوی ساعاتی خوش برای شما عزیزان در ساعت فاخر آقای درس را  دارد.

با تقدیم احترام

مدیریت گروه آموزشی گلی